Mariusz Bulski

5,4
34 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mariusz Bulski

Teraz dopiero widzi jak bardzo ujadzanie dziennikarskiego motłochu może manipulować umysłami. Facet mi zaimponował. Potrafił sam, przed sobą przyznać, że został poddany psychomanipulacji. Sowieciarstwo, ktorego to badziewia Ruscy zostawili tutaj do diabła po upadku komuny przystąpiło teraz do dezawuowania programu gdzie się wypowiedział. Ale kogo obchodzi ujadanie sowieckich psów? Robią to za ruble. Nie ma się czym przejmować.

użytkownik usunięty
WielkaStopa

Ale zwróć uwagę w jak chorych czasach żyjemy. Facet zaimponował Ci tylko tym, że powiedział to, co myśli!!! Jak chore są czasy, jak nienormalne społeczeństwo, że wypowiedzenie własnych myśli wymagać musi heroizmu? Konformizm króluje niestety...

To nie chore czasy a chory gość: facet mu zaimponował tym że powiedział co myśli, co by nie mówić, ale mówić w tym kraju można co się chce;)
Co innego robić, ale to już inna bajka, i nie mów że nie mam racji, zdanie zmienię jak dowiem że Bulski zginął w tajemniczych okolicznościach, ale sądzę że zdania nie będę musiał zmieniać.
Podtrzymuję swoje zdanie: Bulski to albo idiota albo cyniczny drań, na dodatek lansowany (bądź lansujący się) w tym filmie aż do przesady.

No cóż, heroizmu wymagało to właśnie z przyczyny jaką teraz możemy obserwować. Przeciez sowieciarstwo z mediów tzw. głównego nurtu nie zawahało się szczuć tego, w końcu młodego chłopaka, tylko dlatego, że powiedział co mu leży na sercu. Przecież on powiedział tylko, jak bardzo skrzywdzono go odmawiając prawa do bycia dumnym z własnej ojczyzny. To ma być powód do wysmiewania? Jaką kanalią trzeba być by z czegos takiego sie śmiać?! Mnie ci ludzie udowodnili tylko, że nie należy z nimi dyskutować. Nalezy ich tylko zwalczać. Bo nic nie są warci. Zwykły szajs. Trzeba sobie w końcu uświadomić istnienie dzielącej nas barykady. Nie do przejścia.

WielkaStopa

Na czym polega jego odwaga? Coś mu grozi, a może już nie żyje zabity przez siepaczy KGB (swoją drogą powinno się go poinformować że dziś to już nie nazywa się KGB)
Jak dowiem się że Bulski zginął śmiercią nagłą, a nie spodziewaną, przyznam ci rację.
Na razie, gość pokazał co najwyżej iż jest idiotą, jak zresztą większość występujących w tym filmie. Mam wrażenie że pod pałacem prezydenckim pojawiła się najbardziej sfrustrowana i ogłupiała część narodu...
Sam nie należę do beneficjentów przemian w Polsce, ba wprost przeciwnie należę do tych "wydymanych" przez okrągłostołowe przemiany, ale nie zwalnia mnie to od myślenia i jestem w stanie stwierdzić że ktoś plecie od rzeczy. A w tym filmie rozsądek jest tak rzadko spotykanym zjawiskiem że aż smutno się robi...
Czemu płaczesz jak kpię i źle wypowiadam się o Bulskim, sam ujadając, co masz większe prawa, nazywanie ludzi "sowieckim psami" cz "sowieciarstwem" jest lepsze niż kliniczne wręcz stwierdzenie że ktoś jest idiotą, nie wiem kim Ty jesteś, ale obawiam się że niczego dobrego spodziewać się nie mogę. W czym Ty jesteś lepszy od ujadaczy z Gazety Wyborczej?!

soplic68

Matko jedyna, jak można być takim bałwanem. Co mu grozi? A to mu grozi ślepaku, że obśmieją go w mediach, nazwą najemnym aktorem, byc może odmówia zatrudnienia. Media, zwłaszcza sowieckie mogą zrobić z człowieka śmiecia. Już nie raz tak bywało w Polsce. Mogą to zrobic min. wmawiając ludziom takim jak ty, słaym intelektualnie, którzy nie wiedzą jak bronić się przed propagandą, że gość wystapił w programie za pieniądze. Mozna to durnoto zrobić sugestią i bez dowodów. Najmniejszych, jak w tym przypadku. A głupole będą patrzyć na niego z góry, nie wiedząc, że dali się zmanipulować cwaniakom od PR-u. Jakoś nie przypominam sobie aby ktoś wytykał niejakiej Stalińskiej, że działa za peniądze. Choc babsko bezczelnie skandowało w czasie żałony narodowej przeciw pochówkowi na Wawelu.

WielkaStopa

albo jestes wielbicielem Rydzyka albo poprostu podpisz sie Mariuszu Bulski a nie kryj sie pod pseudonimem

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
WielkaStopa

nie znasz "ruskiego" ani zadnego innego jezyka lacznie z polskim-skonczyles pewnie zawodowke, mieszkasz na wsi i co wieczor sluchasz Radia Maryja ! Napisz ze jestes czlonkiem PIS-uaru zamiast rzucac miesem

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
serbinek26

Serbinek26, jesteś typowym debilem, z wypranym mózgiem przez komusze media jak Wyborcza czy TVN. Wmówili Ci, że jak ktoś nie popiera "liberałów" (czyt. socjalistów) z PO to musi być ze wsi, niewykształcony i słuchać Radia Maryja. A Ty jak ten tłumok ostatni powtarzasz tą propagandową gadkę. Masz mózg to go użyj, a nie inni Ci mówią co masz mówić.

użytkownik usunięty
WielkaStopa

to co mu grozi już nastąpiło na tym forum. btw. spójrzcie na ocenę.

WielkaStopa

A to, że powiedział, co mu kazano powiedzieć, to już nie jest psychomanipulacja? Prawdę widzisz w tych wypowiedziach, z którymi się zgadzasz, przykre mieć klapki przytwierdzone do powiek na stałe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones