Mariusz Bulski

5,4
34 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mariusz Bulski

Znam go osobiscie, pozdrawiam cie Mariusz:D Nie wiem czy wiedziales w co sie pakujesz wystepujac u Pospieszalskiego, ale na dobre ci to na pewno nie wyszlo... Jestes aktorem i taki wystep, z 'egzaltacja' moze ci tylko zaszkodzic w srodowisku... Gdybym cie nie znal, to moze bym uwierzyl, ze to przezywasz, ale widzialem jak walczyles 'po aktorsku'- zimne, nieruchome oko, glos znizony, zeby wydobyc dramat itp. Zajecia u Teresy sie klaniaja:) Coz, mam nadzieje, ze mimo wszystko nie odbije sie to negatywnie na twojej wiarygodnosci w srodowisku... i ze zobaczymy cie niebawem w ciekawszych rolach. Pzdr.

PS. CZEMU O MING KTORA JEST TWOJA ZONA, POWIEDZIALES KOLEZANKA:D? CIEKAWE CO BY ZROBILA GDYBY SIE O TYM DOWIEDZIALA, ZE SIE DO NIEJ NIE PRZYZNAJESZ:d

PZDR.

jasin

Dobre pierniczenie towarzyszu jasin. Jak za starych czasów bandziorów z SB. Wtedy tez zgłaszali się, oczywiście anonimowo "koledzy", którzy z nutka krytyki dezawuowali przeciwnika reżimu. Wasze nawyki towarzysze nie zmieniły sie od lat. Zapewne, jako ściek bez charakteru i honoru spłyniecie kanałem do oczyszczalni. Ludzie jak Bulski, którzy odważnie przyznali, że dali się ogłupić pętakom z ubeckich mediów i zrozumieli jak to się stało-wyjda na ludzi. Gnidy, jak wy towarzyszu jasin będą nadal służyć wiernie silnemu. Ktokolwiek by nie płacił.

WielkaStopa

WielkaStopa, oj, WielkaStopa, ty mały prowokatorze :*

kosobi

Co, gryzie prawda w sowieckie siedzenie, co? Trudno się przed soba samym przyznać, że przez całe zycie było się durniem i wierzyło się we wszystko co spłodzi hołotka z TVN I Wyrodnej? Boli, ze sie uwierzyło w całe to antypolskie pieprzenie? Coz nie kazdy ma rozum i charakter by nie lezc jak ostatni baran na propagandowy lep. A to, ze tacy towarzysze jak ty kosobi, z własnej nieprzymuszonej woli przemienili sę z Polaków w zwyczajnych Kacapów to wyłącznie wina waszych małych mózgowniczek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones