Małgorzata Buczkowska

Małgorzata Buczkowska-Szlenkier

6,9
4 906 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Buczkowska

Nie uważacie, że jest podobna trochę do Rachel McAdams ??

użytkownik usunięty
matrioska

ni8e.

użytkownik usunięty

nie

matrioska

z zagranicznych aktorek najbardziej podobna jest do Amandy Seyfried, choć parę lat starsza. Jest druga polska dość podobna aktorka Katarzyna Cynke

matrioska

Moim zdaniem bardziej do Katarzyny Cynke.

jazzsingerr

Nie. Moim zdaniem do niej podobna jest Magdalena Waligórska.

matrioska

Jak dla mnie to bardziej podobna do Evy Green

agateczka21

dokładnie.. po obejrzeniu Mrocznych cieni stwierdzam że Eva
green.. bo podobna;D

abydoweekendu

Nie, ja popieram GG06, przecież to polska Amanda Seyfried. Te oczy, szczególnie obejrzyjcie ją sobie w "To nie tak jak myślisz, kotku" nie do zdarcia.

Blaithin_fw

Jak dla mix Amandy Seyfried z Jennifer Carpenter. Utkwiła mi w pamięci w drugoplanowej roli z serialu Krew z Krwii. Ani piękność ani genialny warsztat ale ma w sobie coś fajnego :) Chętnie bym z nią poszedł na piwo.

matrioska

Nie raczej do Juliet Landau!

Moderatorrr

Juliet Landau:) Blond włosa Drusilla:)

matrioska

Do żadnej z tutaj wymienionych aktorek nie jest podobna. Podobna jest jedynie do aktorki o nazwisku Julia Dietze

użytkownik usunięty
matrioska

nigdy bym jej nie skojarzyla. Mi bardzo przypomina Olę Radwańską- ta młoda z "Przepis na zycie", az musialam sprawdzic czy to przypadkem nie jej matka, albo ktos spokrewniony:P

matrioska

Raczej do Cherry Healey....

matrioska

Większość ludzi jest podobna do siebie - mają dwoje oczu, dwoje uszu, jeden nos, dwie dziurki w nosie, jedną wargę górną i jedną dolną

matrioska

Na co dzień nie jest do niej podobna. Ale jak ją zobaczyłem w Odwróconych, to tak właśnie mi się skojarzyła. A potem to już połączenie Rachel i Amandy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones