Joanna Bogacka

7,0
229 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Bogacka

Może filmweb wreszcie zamieści właściwe zdjęcie P. Joanny Bogackiej???

Kasia_77

Dokładnie.

jan_niezbedny0

Właśnie jestem po pierwszym odcinku a jak tu zajrzeć to można się pogubić, chodzi o tę Olę co kochała się w korepetytorze Józia? To zupełnie nie ta twarz.

felicytas

Potwierdzić nie mogę, "Sławę i chwałę" (bo zdaje się o ten serial pytasz) widziałem dawno, zresztą rozgrywa się to na przestrzeni wielu lat i obsada aktorska jest tam później wymieniona na starszą. Chyba musisz poczekać na późniejsze odcinki.
Ja Joannę Bogacką kojarzę głównie z "07, zgłoś się", z odcinkiem "Złoty kielich z rubinami".

felicytas

PS. Jak chcesz zobaczyć zdjęcia J. Bogackiej wejdź sobie np. na filmpolski.pl , bo filmweb to groch z kapustą.

jan_niezbedny0

Dzięki.

Kasia_77

Pięć lat mija, i wciąż błędne zdjęcie.

anybar

Ponieważ to towarzystwo wzajemnej adoracji, z sobie tylko znanych powodów odrzuca wszelkie przesłane materiały, które nie spełniają jakichś tam wydumanych i bzdurnych wymagań.
Jak widać, zdjęcie zupełnie innej aktorki już je spełnia - może zostało dodane przez "psiapsiółkę" weryfikatora/ki.

Kasia_77

http://www.filmpolski.pl/fp/index.php?fotos=164268_21&galeria=141549

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones