PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527538}
6,8 589
ocen
6,8 10 1 589
5,7 3
oceny krytyków
Bocznica
powrót do forum filmu Bocznica

Świetny dokument ukazujący klimat tego typu miejsc. Niestety film ma przykre zakończenie. Polecam

Mariusz005

też polecam. jest chyba nadal do obejrzenia za free na iplex.pl http://www.iplex.pl/vod/p706-bocznica_.html

ocenił(a) film na 8
Mariusz005


A zdradzisz mi zakończenie? Obejrzałam jakąś połowę.

Mitsukowa

dalej nadal były wywiady z urlopowiczami. historia znajomości chłopaka z Polski i dziewczyny z Niemiec, a pod koniec... rozmontowanie wagonów. Tak, zostały one zlikwidowane z braku miejsca. Ale podobno jeszcze parę (dosłownie chyba dwie sztuki) zostały obok na bocznicy, innej firmy.

ocenił(a) film na 8
migawka

Oj. :C
Mi się film podobał. Dużo się nie działo, ale fajnie było posłuchać tych dialogów.

ocenił(a) film na 5
Mitsukowa

z poczatku ciekawy, potem troche nudniej. Pan Andrzej rzadzi, tez jestem Andrzej ale takich ludzi akurat nie trawie. Niby do kazdego zagada ale nic nie wniesie. A ta rozmowa czy Pani oglada m jak milosc, chyba wszyscy ogladaja itp i ta jego rozkimn mnie powalila. 5/10, warto obejrzec ale nie jest to pozycja obowiazkowa.

migawka

Stoją wszystkie Bydgoskie wagony. Nie gadaj bzdur

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Mariusz005

Wagony dalej stoją. Jest ich jeszcze dużo, tylko teren coraz bardziej zaniedbany. :( Na marginesie, jest b. dużo wczasów wagonowych, które wyglądają na naprawdę bardzo fajne, a wagony wyglądają bardzo ładnie. (przykład Łeba, niedaleko dworca PKP)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones